Rozpocznij swoją fotograficzną historię od wybrania odpowiedniego fotografa. Reszta zrobi się sama :)

Willa Słoneczna w Dębowcu - wesele w stylu boho
02 sierpnia 2023
Są wesela, których przez długie lata nie sposób zapomnieć. Wesele Aleksandry i Jakuba było jednym z tych, które pamięta się do końca życia. Niestety, już...
Scena Kulinarna - Przepis na niezapomniane wesele
24 czerwca 2022
W kontekście kulinarnym, trudno nie wspomnieć o przepisach. Mając dobry przepis z odpowiednimi proporcjami składników, możemy założyć, że przy odrobinie...
Wesele w stylu rustykalnym - Zajazd Mat w Bełku
24 czerwca 2021
Wspaniałe wesele zaplanowane w najmniejszym detalu i w rustykalnym stylu
sesja ślubna staw rzęsa siemianowice śląskie - fotografia dszymczak.pl

Fotograf ślubny

Cześć! Nazywam się Dawid Szymczak i jestem fotografem ślubnym i reportażowym. Zawód fotografa ślubnego zrodził się z pasji do fotografowania wydarzeń, uroczystości i łapania wyjątkowych, unikalnych chwil. To właśnie te momenty złapane w ramy kadru sprawiają mi największą satysfakcję. Pracuję na terenie całego kraju. Jak to mówią: sky is the limit!

Niezapomniana fotografia

Niezapomniane zdjęcia ślubne to wspaniała pamiątka na długie lata. Nie tylko dla Was, rodziców i gości, ale waszych dzieci i wnuków. Pozwólcie mi uchwycić ten jedyny i niepowtarzalny dzień z Waszego życia.

Fotograf ślubny - z miłości do zdjęć

Najpiękniejsze zdjęcia powstają z prawdziwej miłości. Jako pasjonat wkładam całe swoje serce podczas ich wykonywania. Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuję tak, by zdjęcia były najlepszej jakości i ukazywały piękno otaczającego świata.

A skoro mowa o miłości, to najpiękniejszym jej źródłem są zakochani ludzie. Dlatego z ogromną przyjemnością uczestniczę w ceremoniach ślubnych i zabawach weselnych. Fotografowanie tych wydarzeń sprawia mi ogromną radość, a wykonane zdjęcia pełną satysfakcję. 

„Robiąc zdjęcie łapiemy jeden fragment naszego życia, by za parę lat mieć coś do czego zawsze można wrócić

Wyjątkowi ludzie - wyjątkowe historie

Zdjęcia to nic innego jak ciekawe historie opowiedziane kadrami, czasem w formie samych zdjęć, a czasem jako dodatek do reportażu. Opowiadanie w ten sposób historii to jak zamrażanie ułamku czasu na wieczność. Można do niej wrócić w każdej chwili i przeżyć tę chwilę jeszcze raz. Kto wie, a może znajdzie się w niej coś nowego.

Niezapomniane zdjęcia - w naturalnym stylu

Jako fotograf ślubny jestem dyskretny i niezauważalny podczas uroczystości, dzięki czemu uwieczniam wyjątkowe kadry przepełnione spontaniczną energią i nie są one sztywne i pozowane.

Bez powodu nie ingeruję w przebieg ślubu i wesela – czuję za to ogromną ekscytację tworząc reportaże ślubne z najważniejszego dnia w Waszym życiu. Emocje, jakie towarzyszą mi, są bardzo podobne do tych jakie Wy przeżywacie w dniu ślubu – ekscytujące oczekiwanie, poprzez wzruszenia podczas ceremonii, a kończąc na radosnej zabawie. To właśnie jest kwintesencja zdjęć ślubnych.

fotograf ślubny katowice

Często zadawane pytania

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od wymagań klienta. Napisz do mnie maila z pytaniem o wolny termin i ofertę korzystając z formularza kontaktowego lub na adres kontakt-[at]-dszymczak.pl.

Spotkanie daje nam możliwość poznania się i odbycia rozmowy na temat oczekiwań oraz sposobu mojej pracy. Jest to dobry moment bym mógł Wam opowiedzieć jak z mojej perspektywy wygląda taki dzień oraz czego można się spodziewać po moich zdjęciach. Na spotkaniu pokazuję przykładowe zdjęcia (odbitki), fotoalbum oraz drewniane pudełeczko w którym finalnie otrzymacie swoje zdjęcia. Jest to również moment na podpisanie umowy.

Oczywiście, możemy również zamienić kilka słów telefonicznie lub przez wideokonferencję, a umowę podpisać elektronicznie.

W podstawowym pakiecie ślubnym zapewniam pracę od przygotowań do oczepin. Po wykonaniu zlecenia otrzymujecie na pendrive 300-500 pełnej jakości zdjęć poddanych obróbce kolorystycznej. Do tego drewniane pudełeczko z grawerem oraz 20 sztuk odbitek najwyższej jakości. 

Za dodatkową opłatą można zakupić fotoalbum oraz dodatkową sesję ślubną (w innym dniu). Szczegóły wysyłam w ofercie.

Podsumowując, otrzymujecie:
– pełen reportaż ślubny od przygotowań do oczepin
– ok. 500 zdjęć
– 20 odbitek
– pendrive 16 lub 32 GB
– drewniane pudełeczko

Obecnie sesja ślubna w innym dniu niż ślub jest bardzo popularną opcją. Pary same wybierają wymarzone miejsce na sesję ślubną lub we współpracy ze mną. Na życzenie wysyłam propozycje ciekawych miejsc i wybieramy najlepszą opcję. Ze swojego doświadczenia wiem, że każda Para Młoda decyduje się na inny klimat sesji ślubnej: naturalna sesja ślubna, rustykalna sesja ślubna, czy sesja w stylu boho. Wspólnie wybierzemy miejsce sesji pasujące do Was. Będziemy spacerować, śmiać się, a ja przy tej okazji będę łapać “te” momenty. Chwile, które wydają się ulotne zatrzymuje w naturalny sposób, pełen żywych emocji.  Każdy plener ślubny ma niepowtarzalny klimat, miejsce sesji i różne emocje. 

W pierwszej kolejności otrzymujecie zdjęcia o niższej rozdzielczości w formie galerii internetowej zabezpieczonej hasłem. Podsyłam link na adres poczty elektronicznej, który następnie można rozesłać rodzinie i znajomym. Zdjęcia te idealnie nadają się na oglądanie ze znajomymi i rodziną przed TV oraz do wrzucenia na media społecznościowe (mniejszy rozmiar = szybsze ładowanie). 

Pełnej jakości zdjęcia otrzymujecie na elektornicznym nośniku pamięci – pendrve (16 lu 32 GB). Zdjęcia te idealnie nadają się na wysokiej jakości odbitki, fotoalbum lub fototapetę. 

Tak, posiadam aktualną książeczkę potwierdzającą odbycie kursu liturgicznego dla fotografów i kamerzystów. Zawsze przed mszą rozmawiam z księdzem i w razie takiej potrzeby przedstawiam zaświadczenie.

Kontakt