Dominika & Piotr – sesja ślubna, Park Gródek Jaworzno

Zatopione koparki, centrum nurkowe, kamieniołom, lazurowa woda i drewniana kładka. Te słowa mogą oznaczać tylko jedno miejsce i jest nim Park Gródek w Jaworznie. A od niedawna Arboretum, bo taką nazwę zaplanowali włodarze dla parku botanicznego, który ma tutaj powstać.

Zawsze zastanawiał mnie fenomen tego miejsca. Teraz już wiem, że znajdują się tam niespotykane jak na nasze regiony widoki. A taka unikalność w momencie zdobywa na popularności. W końcu więc musiałem się tam pojawić na ślubnej sesji zdjęciowej.

Decydując się na sesję ślubną w Parku Gródek, Dominika i Piotr wybrali to miejsce ze względu na możliwość uzyskania pięknych i zróżnicowanych zdjęć. I chociaż większości z was znana jest kładka położona na zbiorniku Wydra, to nie każdy może zdawać sobie sprawę jak piękna jest reszta okolicy. Bogata w różnorodne środowisko: gęste lasy, pola, łąki, drewniane ławeczki oraz wyjąkowe wykopaliska i skarpy. Wszystko to gwarantuje ogrom unikalnych ujęć.

W przyszłości ma być jeszcze ciekawiej. W planach jest zagospodarowanie pozostałej części parku w Jaworznie. Powstaną tu dodatkowe elementy małej architektury, kwiecista łąka i ogród botaniczny. To fantastyczna wiadomość dla fotografów ślubnych i przyszłych par młodych :)

Sesja ślubna Park Gródek / Arboretum
Wrzesień 2019, Jaworzno

Tagi: sesja ślubna jaworzno, fotograf jaworzno, sesja ślubna park gródek

Szukasz fotografa na swoje wesele? Fotograf ślubny Jaworzno.