Paulina & Marcin – ślub na Górze Św. Anny

W sytuacji w której Młodzi nie chcą fotorgafa na podczas zabawy weselnej, dobrym rozwiązaniem jest zamówienie reportażu ślubnego z nabożeństwa kościelnego. Rerpotaż taki obejmuje wykonanie zdjęć tuż przed nabożeństwem, w samym kościele podczas maszy oraz po nabożeństwie – zdjęcia ze składania życzeń oraz zdjęcia grupowe (jedno duże i mniejsze w parach). Koszt niewielki, a pamiątka na lata :)

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z takiego krótkiego reportażu. Zdjęcia ślubne zostały zrealizowane w Sankutarium na Górze św. Anny.

Osobiście bardzo miło wspominam to miejsce. Być może ze względu na sprzyjającą aurę i piękną pogodę, a może po prostu z samego faktu bycia w tym niesamowitym miejscu. Trzeba przyznać, że tzw. Rajski Plac znajdujący się przed kościołem robi wrażenie. Sam teren dookoła bazyliki jest również bardzo atrakcyjny i jakby ktoś chciał, to nadaje się na mini sesję plenerową. Najlepiej taką w dniu ślubu.

Księża są również bardzo przyjemni, od razu jako fotograf zostałem przywitany oraz poinformowany o fakcie lekkiego opóźnienia ze względu na nagłe nałożenie spraw i obowiązków. W każdym razie profesjonalnie to wyglądało, a ja jako fotograf nie czułem się jak zło konieczne ;)

Zobacz również jak wyglądała sesja ślubna

Czerwiec 2019, Góra Św. Anny