Angelika & Mateusz – sesja narzeczeńska, Park Świerklaniec

Park w Świerklańcu to wspaniałe miejsce na wykonanie pięknych zdjęć ślubnych oraz, jak w tym przypadku, sesji narzeczeńskiej. Dużo tam romantycznych alejek, pięknej zieleni, oraz stylizowanych ławeczek na których można dać odpocząć zmęczonym nogom po wyczerpującym spacerze.

A jest gdzie chodzić! Całe obejście jeziorka z rybaczówką zajmuje około godziny. Oczywiście spacer można urozmaicić wybierając mniej oczywiste ścieżki, których park jest pełen – jednak wtedy trzeba się liczyć z kilkugodzinnym spacerem.

Nie jest to jednak czas stracony, gdyż można wziąc ze sobą kocyk i zrobić piknik, zagrać w piłkę lub badmintona lub po prostu wyciszyć zmysły i zbliżyć się do natury podziwiając mało płochliwe kacze rodzinki. Ze wzglęu na piękną zieleń i bliskość natury jest to wymarzone miejsce na sesję zdjęciową w stylu rustykalnym.

Na podróż po parku polecam późne popołudnie ze względu na pięknie zachodzące słońce umożliwiające złapanie wyjątkowych kadrów. Całość tego pięknego widoku dopełniają akweny wodne i jezioro Świerklaniec.

Sesja narzeczeńska w stylu rustykalnym
Sierpień 2019, Park Świerklaniecki

Szukasz fotografa na swoje wesele? Fotograf ślubny Świerklaniec.