W branży weselnej zakończenie roku jest równoznaczne z zakończeniem sezonu ślubnego. W grudniu i styczniu niewiele par decyduje się na organizowanie wesela, choć i takie się zdarzają. Dla fotografa jest to jednak moment wytchnienia od natłoku pracy i czas na przemyślenia oraz nadrobienie ewentualnych zaległości. Jest to też dobry moment by ponownie, już na chłodno, przejrzeć wszystkie dotychczas zrobione zdjęcia.

W moim odczuciu rok 2019 był bardzo bogaty w ciekawe i wyjątkowe w swoim rodzaju sesje zdjęciowe. Zebrałem naprawdę mnóstwo ciekawego materiału ślubnego, który będzie towarzyszył młodym parom i ich rodzinie przez następne lata. Jestem dumny i szalenie szczęśliwy z faktu, że gdzieś tam u kogoś leżą zapakowane w eleganckie drewniane pudełko zdjęcia przywracające wspomnienia tamtych chwil.

Podążając za aktualnymi trendami postanowiłem zebrać najciekawsze zdjęcia minionego sezonu. Nie było to zadanie łatwe. Równie dobrze mógłbym puścić skrypt, który losowo wybierze te kilkanaście zdjęć. Samemu naprawdę ciężko zdecydować się na konkretne ujęcia i ustalić kryteria którymi należy się kierować. Dlatego postawiłem na zróżnicowanie. Zdjęcia będą różne, ale na swój sposób najlepsze i chyba o to właśnie chodzi. Do każdego zdjęcia postaram się dać opis, a jeśli to możliwe link do galerii której odwiedzenia zachęcam osoby zainteresowane.

Najsłodszy pocałunek, Szyb Maciej w Zabrzu
Najsłodszy pocałunek, Szyb Maciej w Zabrzu
Wyjątkowa sesja w stylu boho, Świerklaniec
Wyjątkowa sesja w stylu boho, Świerklaniec » https://dszymczak.pl/portfolio/angelika-mateusz-sesja-narzeczenska-park-swierklaniec
Najlepszy pokaz kucharski na weselu
Najlepszy pokaz kucharski na weselu
Najlepszy zachód słońca, Park Gródek Jaworzno
Najlepszy zachód słońca, Park Gródek Jaworzno » https://dszymczak.pl/portfolio/sesja-slubna-park-grodek-jaworzno
Najpiękniejszy kościół, Góra św. Anny
Najpiękniejszy kościół, Góra św. Anny » https://dszymczak.pl/portfolio/paulina-marcin-slub-na-gorze-sw-anny
Najbardziej romantyczny zachód słońca, Siemianowice Śląskie
Najbardziej romantyczny zachód słońca, Siemianowice Śląskie » https://dszymczak.pl/portfolio/paulina-marcin-sesja-slubna-siemianowice-slaskie
Najwięcej balonów podczas przygotowań
Najwięcej balonów podczas przygotowań
Najlepsze "kaczuchy" w Wiśle
Najlepsze „kaczuchy” w Wiśle » https://dszymczak.pl/portfolio/agnieszka-damian-sesja-slubna-wisla-czarne
Najlepsza zabawa weselna
Najlepsza zabawa weselna
Najpiękniejszy samochód do ślubu
Najpiękniejszy samochód do ślubu
najlepsze przebranie na weselu
Najlepsze przebranie na weselu
Najlepszy toast weselny
Najlepszy toast weselny