miss-mister-politechniki-rzeszowskiej-2016 (2)

Raz do roku w Rzeszowie organizowana jest Gala Miss i Mistera Politechniki Rzeszowskiej. Dotychczasowe wydarzenia organizowane były ze sporym rozmachem, podczas których odbywały się prezentacje kandydatów i kandydatek do tytułu najpiękniejszej osoby na uczelni. Całość wzbogacona była pokazami kolekcji ubrań, projektantów oraz pokazami umiejętności fryzjerskich. Data i miejsce tegorocznej imprezy to 6 kwietnia o 20:00 w klubie muzycznym Life House.

miss-mister-politechniki-rzeszowskiej-2016 (3)
Zobacz galerię Miss i Mister Politechniki Rzeszowskiej

Organizacja tegorocznej gali będzie zbliżona do lat poprzednich, z tym jednym wyjątkiem, że będzie ona nawiązaniem do 65-lecia istnienia Politechniki Rzeszowskiej. Z tej też okazji wraz ze Studio Reklamy we4u podjąłem się przygotowania profili zdjęciowych kandydatów startujących w konkursie. Wyłonionych zostało 12 osób – 6 dziewczyn i 6 chłopaków, którym wykonaliśmy sesję fotograficzną w najbardziej prestiżowym hotelu Bristol w Rzeszowie. Do naszej dyspozycji otrzymaliśmy komfortowy apartament będący wyrazistym podkreśleniem elegancji i kunsztu jakim otoczone jest całe wydarzenie.

miss-mister-politechniki-rzeszowskiej-2016 (4)

Mając do wyboru aż 12 osób, postanowiłem wspólnie z Agatą – moją prawą ręką (Studio we4u) uzyskać zdjęcia bardziej zróżnicowane, a co za tym idzie ciekawsze w odbiorze. Zdecydowaliśmy, że wykorzystamy więcej niż daje nam sam apartament i pod ostrzał poszły pozostałe pomieszczenia hotelu takie jak korytarze i restaurację. Wiązało się to z poświęceniem dodatkowej ilości czasu na przejścia i przejazdy między piętrami z całym dodatkowym sprzętem w postaci lamp, statywu, softboxa i blendy.  Całość zajęła nam 6 godzin intensywnej pracy, praktycznie bez żadnej przerwy. Mam jednak wrażenie, że efekty były warte włożonego wysiłku, a sami zainteresowani będą równie zadowoleni.  Zdjęcia będziecie mogli ocenić już wkrótce.

Logo Studio Estillo
Logo Studio Reklamy we4u

Oczywiście sesja nie byłaby możliwa, gdyby nie upięcia mojej ulubionej fryzjerki Jolanty Lubaś ze Studia Estillo, wspaniały wizaż w wykonaniu Weroniki Sowulewskiej i współpraca z przyjaciółmi z we4u.

miss-mister-politechniki-rzeszowskiej-2016 (1)

PS. Pamiętajcie, że Gala jest dla Was, korzystajcie i bawcie się, wygrana nie jest najważniejsza.