Zobacz galerię Fryzury Wieczorowe 2015

Organizacja: Studio Reklamy WE4U
Modelki: Magdalena Kołoczek, Patrycja, Monika, Agata Grzesik
Fryzura: Jolanta Lubaś » Studio Estillo
Asysta: Dawid Wójcik

Upięcie włosów podczas przygotowań do sesji zdjęciowej
Tak pracują profesjonaliści.

„Fryzury wieczorowe 2015” to nazwa kolejnego projektu zrodzonego w głowie uzdolnionej fryzjerki Jolanty Lubaś, właścicielki Studio Estillo.

To już druga sesja fotograficzna powstała w wyniku współpracy Jolanty Lubaś i studia we4u.pl. W przeciwieństwie do pierwszej sesji, ta odbyła się wieczorową porą (w końcu nawiązanie do nazwy projektu musi być ;)) w mieszkaniu udostępnionym specjalnie na te potrzeby. Celem sesji było pokazanie najnowszych trendów panujących w świecie mody poprzez stworzenie fryzur będących idealnym rozwiązaniem dla kobiet chcących zabłysnąć w towarzystwie.

Upięcie włosów podczas przygotowań do sesji zdjęciowej
Kto zna węzeł marynarski?

Założenia były ambitne. Setki zdjęć, piękne modelki, odpowiednie przygotowanie w postaci wizażu i oczywiście eleganckie fryzury wieczorowe. Dla mnie, jako fotografa, wyzwaniem okazało się światło (a raczej jego znikoma ilość) i ilość dostępnego miejsca. Chciałem w sposób naturalny oddać blask i piękno dziewczyn, dlatego też postanowiłem skorzystać ze światła stałego.

Dzięki pomocy Dawida, który znakomicie manewrował światłem, możliwe było idealne doświetlenie postaci.

Fotel wykorzystywany do sesji zdjęciowej
Miejsce „zbrodni”. To właśnie tu, na tym fotelu dokonała się powyższa sesja. Wszyscy zgodnie stwierdzili że jest to bardzo wygodny, obrotowy fotel.