Dodatkowym urozmaiceniem weselnych zdjęć jest fotobudka. To takie troszkę inne zdjęcia, niby oderwane z kontekstu bo przecież tło jest zupełnie inne, dodatki w postaci przebrań, okularów, kapeluszy i dodatków nie współgrają z eleganckimi sukniami, a mimo to pełnią znakomitą rolę uzupełniania ślubnego albumu oraz dozę rozrywki dla gości, którzy chętnie w przerwie od tanecznych szaleństw przychodzą i robią sobie zdjęcia.

fotobudka na wesele katowice

Fotobudka na weselu powoduje, że ludzie szybciej się przełamują, ośmielają do zdjęć i są bardziej skorzy do wygłupów. Bo w końcu taka jest jej idea. Fotobudka to świetne miejsce by puścić wodze wyobraźni, uzbroić się w zabawne okulary, perukę lub melonik na głowę i strzelić głupawką prosto w obiektyw. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie by podejść do tematu zupełnie na poważnie. Możliwości jest wiele!

Najwięcej możliwości w fotobudce odnajdują dzieci. To właśnie one czują się jak ryba w wodzie wybierając spośród dziesiątek dodatków do ubrań i plakietek z napisami.

fotobudka wesele - zdjęcie przykładowe

Oferta fotobudka na wesele

Fotobudka w moim wykonaniu jest formą robienia zabawnych i towarzyskich zdjęć na kolorowym tle z wykorzystaniem ciekawych dodatków. Za obsługę aparatu odpowiada fotograf. Dyspozycyjność fotobudki zależy od organizacji czasu i zabaw na weselu. W przypadku wesel, na których fotograf musi być na sali przez całą noc, do obsługi fotobudki niezbędna jest druga osoba.
Tło posiada szerokość 2 metrów i pomieści do 4 osób jednocześnie.

Cena

Cena fotobudki – 500 zł
Cena fotobudki w ramach zdjęć ślubnych – 300 zł (cena wliczana jest w cenę całej usługi ślubnej i nie stanowi dodatkowego kosztu)
Drugi fotograf do obsługi fotobudki – 300 zł
Istnieje możliwość indywidualnego doboru tła – dopłata 150 zł

Wymagania

Ze względu na potrzebę rozstawienia tła, oświetlenia oraz dodatków niezbędne jest pomieszczenie lub wydzielony fragment sali o wymiarach 2×3 metry.

 

Aktualne tło:

fotobudka na wesele tło

Aktualne dodatki:

fotobudka - dodatki na wesele

fotobudka - dodatki 2

fotobudka - dodatki